BD about 02

12. dubna 2010 v 16:53 | *Zuzua*
"Ano, slyšel jsem, že se stále uvažuje o datumu vydání, což je šílené. Nemají rozhodnuto, kolik filmů bude. O tom se jedná, možná i právě ted'."

Vezměte se románek nebo rozchod mezi Robertem a Kristen. I to by hrálo roli na 'čtyřku' a možná i 'pětku'.

"Zdá se to závislé na těch dvou." říká Deep Twi. Se vším co přichází a odchází, tak s ničím nevydrží něco pravého. Nicméně, rozhodnutí nebylo dokončeno.

Bylo nám řečno, že ještě není ani režisér, a Summit tuto informaci nijak blíže nesformalizoval.

Jistě však víme, že Chris Weitz neřeší 'Dawn', i když nám v listopadu řekl, že by bylo hloupé nevracet se k filmu, když byl pozván. Summit ho o režii na Dawn doslova prosil.

Celé obsazení prosilo Weitze, ale marně. Deep Twi. nám řekl, že odpověd' od Weitze bylo "Důrazné ne."

Zajímavé je, že všichni očekáváme Eclipse od Davida Slada. Ovšem, jak víme, že Eclipse nebude nejlepší ze všech filmů? Zeptali jsme se, jestli by s volbou režiséra na Dawn, nemohli počkat až uvidíme dílo od Davida. Řekli, že ne.

S úspěchem New Moon, Chris Weitz jasně vyfoukl favoritní dílo od Catherine Hardwicke, která točila Twilight (to ovšem není její vina).

Pokud jde o datum, myslíme si, že by bylo lepší pro summit začít hned pracovat na všech zařízení a na scénáři a hlavně na režii a to rychle, než na datumu. Ovšem to je jen návrh! Musejí opravit malé detaily pro Kristen, Roba a Taylora - naše idoly - a to rychle, aby nepodepsali nějaký jiný projekt. Pokud by se tak stalo, mohli by mít stejný osud jako Rachelle Lefevre (bývalá Victoria). Vzpomínáte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama