BD about 01

12. dubna 2010 v 16:50 | *Zuzua*

Gina McIntyre mluvila přímo s producentem Wyckem Godfreyem, který veřejně uvádí, že zatím nebylo rozhodnuto, zda bude Breaking Dawn román rozdělený na dva nebo jeden film. Ale to jsme již slyšeli. Novinkou ale je, že režisér New Moon (Chris Weitz) již nebude režírovat Breaking Dawn. A také potvrdil, že tři hlavní hvězdy se vrátí na plátno a natáčení by mělo začít na podzim ve Vancouvru.

"Myslím, že každý by byl šťastný a nadšený, kdy by se Chris Weitz vrátil, ale nemyslím si, že se to stane," řekl Godfrey pro The Times. "Ale teď jsme zaměření hlavně na postup, abychom se mohli dostat někam dál, aby bylo vše v pořádku. Od té chvíle se bude vidět, kdo je k dispozici a kdo je vhodný. Je to tak komlikovaný kniha, protože má emoce a sílu milostného příběhu - takže potřebujete někoho, kdo je báječný režisér různých aktérů - a přesto je to složité z hlediska akce a vizuálních efektů. Musí to mít tyto dvě důležité kvality."

Pokud jde o rozdělení filmu Breaking Dawn na dva filmy, "Pracujeme na tom," řekl Godfrey. "Tato Otázka bude vyřešená až se úplně rozhodneme a uvidíme jestli to tak i funguje. Když nebude, tak si nemyslím že se to spraví a když to bude fungovat, budeme na tom pracovat. Má to spojitost s tím, kolik detajlů z knihy tam bude, se všemi těmi novými upíry, kteří se v Breaking Dawn objeví a celá část o Jacobovi... Opravdu to bude dlouhý film, v případě že to tedy bude jeden."

Tři hlavní herci, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner zřejmě dokončily své jednání a prý jsou "podepsané", což naznačuje že summit může mít zprostředkovanou dohodu, která by zahrnovala filmy dva nebo jen jeden. Scénáristka Twilight, New Moon a Eclipse Melissa Rosenberg na tom tvrdě pracovala, ale bez ohledu na výsledek Breaking Dawn bude."


Překlad: Miss LanQka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nikitin-blog nikitin-blog | Web | 12. dubna 2010 v 16:50 | Reagovat

u mě na blogu je pozvánka na párty prosím přijd a ještě jedna prosbička dej tu pozvánku jestli prosím chceš na blog ,i tak děkuju ahoj kdyžtak na párty

2 Petra Petra | Web | 12. dubna 2010 v 16:51 | Reagovat

ahojky, strašně moc se ti omlouvám za reklamu, ae potřebovala bych hlásnout zde → http://k-and-l.blog.cz/1004/finale-sonb pro PETRU!, strašně moc ti děkuju za hlásek, kdyby si ho potřebovala oplatit, nebo by si chtěla diplom, klikačku apod. (kromě dessů, ty neumím xD) tak klidně!!! a ráda!! xD!!!!! MOOOOOOOOOOOOOOOOOC TI DĚKUJI! ps, líbí se mi tvůj blog

3 Mata Mata | Web | 12. dubna 2010 v 16:52 | Reagovat

Už sa neviem dočkať na film xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama